Mød vores medarbejdere her

Her kan du se Dansk Industri & Skadeservices medarbejdere.

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du har brug for hjælp eller et uforpligtende tilbud.


Hodsager / Hovedkontor

Torben Lind

Ejer og daglig leder

Tlf: 2340 1919

E-mailtorben@dis.as

Kim Bak Kristensen

Adm. Direktør

Tlf: 2146 8072

E-mail: kim@dis.as

Carsten Bæk Pedersen

Skadechef

Tlf: 4047 8348

E-mail: cbp@dis.as

Henrik Tønnesen

Afd.chef industri – og specialrengøring

Tlf: 2380 0844

E-mail:  ht@dis.as

Søren Skov Kristensen

Projektleder

Tlf: 2340 1921

E-mail: soren@dis.as

Karina Lichscheidt

Projektleder sagsadministration

Tlf: 2448 1615

E-mail: karina@dis.as

Inge Würtz

Projektleder sagsadministration

Tlf: 9272 0305

E-mail: Inge@dis.as


Lene Toft Østergaard

Økonomiansvarlig

Tlf: 2380 7172

E-mail: Lene@dis.as


Kim Andersen

Fugtteknikker

Tlf: 4276 1615

E-mail: ka@dis.as

Jesper Prang Sørensen

Afdelingsleder tømrer

Tlf: 6016 9311

E-mail: Jps@dis.as



Nørresundby

Benni Jensen

Afd. leder

Tlf: 2344 7774

E-mail: benni@dis.as

Mads Nonboe

Projektleder og fugtteknikker

Tlf: 2340 1927

E-mail:  mads@dis.as


Esbjerg

Carsten Bæk Pedersen

Skadechef,

Tlf: 4047 8348

E-mail: cbp@dis.as

Brian Daugaard

Fugtteknikker og Projektleder

Tlf: 9272 8926

E-mail: bd@dis.as

– Når tiden er vigtig


Skade@dis.as

9712 0118


© copyright © 2022 | JVR Consult