Mød vores medarbejdere her

– Når tiden er vigtig

 

Her kan du se Dansk Industri & Skadeservices medarbejdere.
Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du har brug for hjælp eller et uforpligtende tilbud.

Hodsager afdelingen

Torben Lind

Ejer og daglig leder
Telefonnummer: 2340 1919
E-mail: torben@dis.as

Kim Bak Kristensen

Administrerende direktør
Telefonnummer: 2146 8072
E-mail: kim@dis.as

Carsten Bæk Pedersen

Skadechef, Esbjerg
Telefonnummer: 4047 8348
E-mail: cbp@dis.as

Henrik Tønnesen

Afd.chef industri – og specialrengøring
Telefonnummer: 2380 0844
E-mail:  ht@dis.as

Søren Skov Kristensen

Projektleder
Telefon: 2340 1921
E-mail: soren@dis.as

Karina Lichscheidt

Projektleder sagsadministration
Telefonnummer: 2448 1615
E-mail:  karina@dis.as

Jytte Frausing Økonomichef

Jytte Frausing

Økonomichef
Telefonnummer: 2380 7172
E-mail: Jytte@dis.as

Nørresundby 

Torben Lind

Ejer og daglig leder
Telefonnummer: 2340 1919
E-mail: torben@dis.as

Benni Jensen

Afd. leder
Telefonnummer: 2344 7774
E-mail: benni@dis.as

Mads Nonboe

Teamleder og stedfortræder
Telefonnummer: 2340 1927
E-mail:  mads@dis.as

Esbjerg

Torben Lind

Ejer og daglig leder
Telefonnummer: 2340 1919
E-mail: torben@dis.as

Carsten Bæk Pedersen

Afd.chef skadeservice, Esbjerg
Telefonnummer: 4047 8348
E-mail: cbp@dis.as

Anmeld din skade her