Kontakt

MEDARBEJDERE

HODSAGER

Torben Lind

Ejer og daglig leder

 

T: 2340 1919

M: torben@dis.as

Kim Bak Kristensen

Direktør

 

T: 2146 8072

M: kim@dis.as

Søren Kristensen

Projektleder

 

T: 2340 1921

M: soren@dis.as

Carsten Bæk Pedersen

Projektleder

 

T: 4047 8348

M: cbp@dis.as

Karina Lichscheidt

Projektleder

 

T: 2448 1615

M: karina@dis.as

Gitte Hounisen

Sagsadministrator

 

T: 3158 5727

M: gitte@dis.as

NØRRESUNDBY

Torben Lind

Ejer og daglig leder

 

T: 2340 1919

M: torben@dis.as

Benni Jensen

Afd. leder

 

T: 2344 7774

M: benni@dis.as

Mads Nonboe

Teamleder og stedfortræder

 

T: 2340 1927

M: mads@dis.as

ESBJERG

Torben Lind

Ejer og daglig leder

 

T: 2340 1919

M: torben@dis.as

Carsten Bæk Pedersen

Projektleder

 

T: 4047 8348

M: cbp@dis.as

KONTAKT OS

SKADER & DØGNVAGT

 

Kontakt os døgnet rundt, så garanterer vi, at der inden 60 minutter er en af vores vagtbiler fremme på skadestedet.

 

Skulle vejrliget forhindre os i yde denne service, vil vi telefonisk vejlede jer til vi når frem.

 
 
 
 

Dansk Industri & Skadeservice Vest ApS

 

Nørresundby . Voerbjergvej 40 . 9400 Nørresundby

Hodsager . Yllebjergvej, Hodsager . 7490 Aulum

Esbjerg . Mådevej 53 . 6700 Esbjerg

 

Tlf. 9712 0118 . skade(a)dis.as